Halový turnaj prípraviek korisťou Štiavničanov

Tretí ročník Zimného halového turnaja prípraviek organizoval v piatok 3. marca Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom. Na turnaji v športovej hale Strednej odbornej školy obchodu a služieb štartovali všetci účastníci Oblastných majstrovstiev U11 s výnimkou Štiavnických Baní, ktoré sa na podujatie neprihlásili.

 

Najmladší futbalisti predviedli v posledný deň jarných prázdnin dobré výkony a potešili prítomných divákov, najmä z radov rodičov. Turnajom prešli ako nôž maslom malí futbalisti z Banskej Štiavnice, ktoré nezaváhali v žiadnom zo stretnutí a zaslúžene obhájili vlaňajšie prvenstvo.

 

Rozdelenie účastníkov do skupín - skupina A: FK Pohronie, TJ PS Hliník nad Hronom, FK Sitno Banská Štiavnica, MFK Nová Baňa “B”; skupina B: MFK Žarnovica, OŠK Hodruša-Hámre, MFK Nová Baňa “A”, FK Vyhne

 

VÝSLEDKY:

 

Skupina A:

POHRONIE - NOVÁ BAŇA "B" 8:0

Góly: Mellen 2, Víglašský, Suchoň, Sekerka, Čerťaský, Bugár, Pittner

 

HLINÍK NAD HRONOM - BANSKÁ ŠTIAVNICA 2:5

Góly: Patrik Cabánik 2 - Truban 2, Martin Dobák 2, S. Hanzlík

 

NOVÁ BAŇA "B" - BANSKÁ ŠTIAVNICA 0:11

Góly: Pastier 4, Truban 3, S. Hanzlík, Kočtúch, Miroslav Dobák, Blaško

 

POHRONIE - HLINÍK NAD HRONOM 1:0

Gól: Čerťaský

 

HLINÍK NAD HRONOM - NOVÁ BAŇA "B" 2:0

Góly: Jasenák, Peter Cabánik

 

BANSKÁ ŠTIAVNICA - POHRONIE 2:0

Góly: S. Hanzlík 2

 

1. BANSKÁ ŠTIAVNICA 3 3 0 0 18:2 9
2. POHRONIE 3 2 0 1 9:2 6
3. HLINÍK NAD HRONOM 3 1 0 2 4:6 3
4. NOVÁ BAŇA "B" 3 0 0 3 0:21 0


 

Skupina B:

ŽARNOVICA - VYHNE 6:0

Góly: Šmondrk 4, Gejdoš 2

 

HODRUŠA-HÁMRE - NOVÁ BAŇA "A" 2:2

Góly: Ciglan, Migaš - Kamenský, Andrášik

 

VYHNE - NOVÁ BAŇA "A" 0:6

Góly: Gáfrik 3, Halabuk, M, Kamenský, Garaj

 

ŽARNOVICA - HODRUŠA-HÁMRE 8:0

Góly: Gejdoš 4, Laszlo 2, Šmondrk, Melicherčík

 

HODRUŠA-HÁMRE - VYHNE 2:0

Góly: Migaš 2

 

NOVÁ BAŇA "A" - ŽARNOVICA 0:5

Góly: Gejdoš 3, Šmondrk, Laszlo

 

1. ŽARNOVICA 3 3 0 0 19:0 9
2. NOVÁ BAŇA "A" 3 1 1 1 8:7 4
3. HODRUŠA-HÁMRE 3 1 1 1 4:10 4
4. VYHNE 3 0 0 3 0:14 0


 

Stretnutie o 7. miesto:

NOVÁ BAŇA "B" - VYHNE 0:3

Góly: Hrnčiar 3

 

Stretnutie o 5. miesto:

HLINÍK NAD HRONOM - HODRUŠA-HÁMRE 0:1

Gól: Šarközy

 

Stretnutie o 3. miesto:

POHRONIE - NOVÁ BAŇA "A" 8:0

Góly: Laurov 2, Kocian 2, Čerťaský 2, Bugár, Sekerka

 

Finále - stretnutie o 1. miesto:

BANSKÁ ŠTIAVNICA - ŽARNOVICA 2:0

Góly: Farkaš, S. Hanzlík


 

Konečné poradie Zimného halového turnaja prípraviek ObFZ Žiar nad Hronom 2017:

1. FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA

2. MFK ŽARNOVICA

3. FK POHRONIE

4. MFK NOVÁ BAŇA “A”

5. OŠK HODRUŠA-HÁMRE

6. TJ PS HLINÍK NAD HRONOM

7. FK VYHNE

8. MFK NOVÁ BAŇA “B”

 

Najlepší strelec turnaja: Lukáš Gejdoš (MFK Žarnovica) 9 gólov

 

Najlepší brankár turnaja: Vratko Kršiak (FK Pohronie)

 

Stretnutia rozhodovali Maroš Barboriak ml., Dominika Hlaváčová a Patrik Ďurčov.

 

Hrací čas stretnutí bol 1 x 15 minút, stretnutia o 7. miesto a 5. miesto 1 x 10 minút

 

Zoznamy hráčov účastníkov turnaja:

 

FK Sitno Banská Štiavnica: Jakub Marko, Andrej Farkaš, Emka Hanzlíková, Filip Blaško, Dávid Pastier, Tobias Truban, Miroslav Dobák, Samuel Koštúch, Šimon Babiak, Samuel Hanzlík, Martin Dobák, tréner Pavel Hanzlík, vedúci družstva Miroslav Dobák

 

MFK Žarnovica: Ondrej Sedlák, Patrik Melicherčík, Marek Bartfay, Samuel Müller, Matúš Šmondrk, Ján Laszlo, Tobias Penz, Lukáš Gejdoš, tréner Ratibor Kopčák, vedúci družstva Milan Gejdoš

 

FK Pohronie: Hugo Pittner, Maroš Čerťaský, Stanislav Kocian, Lukáš Líška, Filip Suchoň, Samuel Sekerka, Matej Kabina, Marek Suchý, Vratko Kršiak, Peter Buršík, Dominik Víglašský, Sebastián Bugár, Lukáš Mellen, Lukas Laurov, tréner Ľuboš Laurov, asistent trénera Miloslav Kabina, vedúci družstva Richard Pittner

 

MFK Nová Baňa “A”: Adam Zumerling, Michal Obrcian, Šimon Andrášik, Samuel Pauček, Štefan Valentovič, Adrián Budinský, Tomáš Gáfrik, Richard Halabuk, Filip Oklápek, Martin Kamenský, Simonka Kamenská, Maroš Šrámek, Adam Vozár, Timotej Garaj, tréner Pavol Budinský, asistent trénera Radoslav Antal, vedúci družstva Juraj Vallo

 

OŠK Hodruša-Hámre: Lukáš Bartoš, Martin Ciglán, Matthias Černák, Lukáš Fajčík, Alex Patrik Holka, Sebastián Ivanič, Erik Migaš, Marek Mladoň, Jozef Šarközy, Jakub Weis, tréner Ján Galeta, asistent trénera Miroslav Gajdošík, vedúca družstva Alžbeta Kapustová

 

TJ PS Hliník nad Hronom: Matej Horváth, Adam Jasenák, Ján Kollár, Peter Cabánik, Šimon Ďurian, Richard Boldiš, Patrik Cabánik, Peter Herda, Sofia Jakušová, Samuel Kollár, tréner Vladimír Pilník, asistent trénera Aleš Tatár

 

FK Vyhne: Adam Halvoník, Erik Kriváň, Patrik Hrnčiar, Patrik Reguly, Samko Žabenský, Kristián Procner, Martinka Vaneková, tréner Milan Hrnčiar


MFK Nová Baňa “B”: Noel Vallo, Filip Valachovič, Ján Jánošov, Jakub Jánošov, Dávid Švaral, Miroslav Pavlove, Dávid Müller, Frederik Ďurček, Paulína Valachovičová, Matúš Škvarka, Dávid Rajnoha, Filip Andrášik, Leo Šediansky, Ctibor Doubrava, Lukáš Budinský, Dušan Chorvatovič, tréner Pavol Budinský, aistent trénera Radoslav Antal, vedúca družstva Viktória Valachovičová

image
Prečítané: 9x
Zväzové novinky