Ideme na futbal! (09.06.2017)
09.06.2017, Tomáš Gemza

Ideme na futbal! (09.06.2017)

Pozvánka na futbalové zápolenia v našom regióne. Súťaže pomaly vrcholia. V piatok spoznáme konečné poradie premiérového ročníka oblastných majstrovstiev žiačok, v sobotu majstra oblasti v kategórii prípravka.

Muži:

III. LIGA STRED - 27. kolo - nedeľa 11. júna o 17. h:

Nová Baňa - Liptovský Hrádok

 

V. LIGA STRED sk. C - 25. kolo - nedeľa 11. júna o 17. h:

Hliník nad Hronom - Lieskovec

 

VI. LIGA ObFZ ZH - 25. kolo - nedeľa 11. júna o 17. h:

Vyhne - Hodruša-Hámre

Horná Ves - Repište

Pohronie “B” - Ladomerská Vieska (ihrisko Dolná Trnávka)

Lutila - Brehy

Žarnovica “B” - Tekovská Breznica (ihrisko Horné Hámre)

Bzenica - Kremnica

Slaská - Veľká Lehota

 

VII. LIGA ObFZ ZH sk. O POSTUP - 9. kolo - sobota 10. júna o 17. h:

Pitelová - Prenčov (nehrá sa; domáci oznámili, že na stretnutie nenastúpia pre nedostatok hráčov)

Banská Belá - Ladomerská Vieska “B”

Janova Lehota - Voznica

Jastrabá - Prochot

Lovčica-Trubín - Rudno nad Hronom

 

VII. LIGA ObFZ ZH sk. O UMIESTNENIE - 9. kolo - nedeľa 11. júna o 14. h:

Kopernica - Ostrý Grúň

- nedeľa 11. júna o 17. h:

Malá Lehota - Hronský Beňadik

 

Dorast:

II. LIGA U19 a U17 STRED - 25. kolo - nedeľa 11. júna o 10. a 12.30 h:

Pohronie - Stráža (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

III. LIGA U19 STRED sk. JUH - 25. kolo - sobota 10. júna o 10.30 h:

Nová Baňa - Tatran Čierny Balog

 

IV. LIGA U19 STRED sk. C - 25. kolo - sobota 10. júna o 14. h:

Lovča - Brezno

- sobota 10. júna o 17. h:

Prestavlky - Kremnica

predohrávka 26. kola - štvrtok 15. júna o 16. h:

Žarnovica - Šalková

 

Žiaci:

I. LIGA U15 a U14 STRED, NADSTAVBA O ZÁCHRANU - 8. kolo - sobota 10. júna o 10. a 12. h:

Pohronie - Dukla Banská Bystrica (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

I. LIGA U13 a U12 STRED, NADSTAVBA - 8. kolo - nedeľa 11. júna o 15. a 16.30 h:

Pohronie - MŠK Žilina (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

II. LIGA U15 a U13 STRED sk. JUH - 25. kolo - sobota 10. júna o 10. a 12. h:

Banská Štiavnica - Poltár

predohrávka 26. kola - streda 14. júna o 13. a 15. h:

Žarnovica - Fiľakovo

 

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U15 ObFZ ZH - predohrávka 22. kola - sobota 10. júna o 10. h:

Hodruša-Hámre - Štiavnické Bane

21. kolo - sobota 10. júna o 14.30 h:

Prenčov - Banská Belá

Lovčica-Trubín - Veľká Lehota

Prestavlky - Kremnica

- nedeľa 11. júna o 14.30 h:

Lutila - Janova Lehota

 

Prípravka:

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U11 ObFZ ZH - Finálový turnaj - sobota 10. júna od 9.30 h:

09:30 Pohronie - Hliník nad Hronom (semifinále 1)

10:15 Banská Štiavnica - Žarnovica (semifinále 2)

11:15 stretnutie o 3. miesto (porazení semifinalisti)

12:00 finále - stretnutie o majstra oblasti (víťazi semifinále)

Turnaj sa hrá na ihrisku v Dolnej Ždani.

 

Žiačky:

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ V MINIFUTBALE ŽIAČOK WU15 ObFZ ZH - Turnaj v Žarnovici - piatok 9. júna od 16.15 h:

16:15 Banská Belá - Nová Baňa

17:00 Žarnovica - Prestavlky

17:45 Nová Baňa - Banská Belá

18:30 Prestavlky - Nová Baňa

Prečítané: 33x
Zväzové novinky