Ideme na futbal! (26.05.2017)
26.05.2017, Tomáš Gemza

Ideme na futbal! (26.05.2017)

Pozvánka na futbalové zápolenia v našom regióne.

Muži:

II. LIGA - SKUPINA O POSTUP DO I. LIGY - 11. kolo - nedeľa 28. mája o 17. h:

Pohronie - Bardejov (ihrisko Dolná Ždaňa)

 

III. LIGA STRED - 25. kolo - nedeľa 28. mája o 17. h:

Nová Baňa - Čadca

 

V. LIGA STRED sk. C - 23. kolo - nedeľa 28. mája o 17. h:

Hliník nad Hronom - Banská Štiavnica

 

VI. LIGA ObFZ ZH - 23. kolo - sobota 27. mája o 17. h:

Pohronie “B” - Vyhne (ihrisko Dolná Trnávka)

- nedeľa 28. mája o 17. h:

Horná Ves - Hodruša-Hámre

Lutila - Repište

Žarnovica “B” - Ladomerská Vieska (ihrisko Horné Hámre)

Bzenica - Brehy

Slaská - Tekovská Breznica

Veľká Lehota - Kremnica

 

VII. LIGA ObFZ ZH sk. O POSTUP - 7. kolo - sobota 27. mája o 17. h:

Ladomerská Vieska “B” - Voznica

- nedeľa 28. mája o 17. h:

Lovčica-Trubín - Prochot

Jastrabá - Prenčov

Pitelová - Banská Belá

 

VII. LIGA ObFZ ZH sk. O UMIESTNENIE - 7. kolo - sobota 27. mája o 17. h:

Sklené Teplice - Hronský Beňadik

- nedeľa 28. mája o 17. h:

Malá Lehota - Trnavá Hora

 

Dorast:

II. LIGA U19 a U17 STRED - 23. kolo - nedeľa 28. mája o 10. a 12.30 h:

Pohronie - Námestovo (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

III. LIGA U19 STRED sk. JUH - 23. kolo - sobota 27. mája o 10.30 h:

Nová Baňa - Krupina

 

IV. LIGA U19 STRED sk. C - 23. kolo - sobota 27. mája o 14. h:

Lovča - Hrochoť

 

Žiaci:

I. LIGA U15 a U14 STRED, NADSTAVBA O ZÁCHRANU - 6. kolo - sobota 27. mája o 10. a 12. h:

Pohronie - Námestovo (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

I. LIGA U13 a U12 STRED, NADSTAVBA - 6. kolo - sobota 27. mája o 15. a 16.30 h:

Pohronie - Juventus Žilina (ihrisko Žiar nad Hronom)

 

II. LIGA U15 a U13 STRED sk. JUH - 23. kolo - sobota 27. mája o 10. a 12. h:

Banská Štiavnica - Detva

- sobota 27. mája o 11. a 13. h:

Žarnovica - Revúca

 

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U15 ObFZ ZH - 19. kolo - piatok 26. mája o 16. h:

Prenčov - Hodruša-Hámre

- sobota 27. mája o 10. h:

Kremnica - Veľká Lehota

- sobota 27. mája o 14.30 h:

Prestavlky - Banská Belá

- nedeľa 28. mája o 14.30 h:

Lutila - Štiavnické Bane

Lovčica-Trubín - Janova Lehota

Predohrávka 20. kola - streda 31. mája o 17. h:

Veľká Lehota - Prestavlky

 

Prípravka:

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ U11 ObFZ ZH - predohrávané 18. kolo - utorok 30. mája o 16. h:

Hodruša-Hámre - Nová Baňa “B”

Banská Štiavnica - Žarnovica

Pohronie - Štiavnické Bane

Nová Baňa “A” - Hliník nad Hronom

16. kolo - štvrtok 1. júna o 16. h:

Banská Štiavnica - Vyhne

Pohronie - Nová Baňa “B”

Nová Baňa “A” - Žarnovica

Hliník nad Hronom - Štiavnické Bane

 

Juniorky:

REGIONÁLNA LIGA WU19 STRED - 14. kolo - nedeľa 28. mája o 10.30 h:

Nová Baňa - Podbrezová

 

Žiačky:

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ V MINIFUTBALE ŽIAČOK WU15 ObFZ ZH - 4. kolo (Turnaj v Prestavlkoch) - štvrtok 1. júna od 14.30 h:

14:30 Prestavlky - Banská Belá

15:10 Pohronie - Nová Baňa

15:50 Banská Belá - Pohronie

16:30 Nová Baňa - Prestavlky

Prečítané: 62x
Zväzové novinky