Turnaj prípraviek jednoznačne ovládli Štiavničania
12.03.2018, Tomáš Gemza

Turnaj prípraviek jednoznačne ovládli Štiavničania

Zimný halový turnaj prípraviek ObFZ Žiar nad Hronom napísal v sobotu 10. marca 2018 už svoju štvrtú kapitolu. V prostredí ZUS arény, teda žiarskej mestskej športovej haly, sa strelo 8 tímov, účastníkov oblastnej Miniligy Milana Škriniara U11. Na turnaj sa z nich neprihlásili len Pohronie a Župkov.

Najmladší futbalisti nášho regiónu predviedli pekné a oduševnené výkony, ktoré sú tak príznačné pre túto vekovú kategóriu. Pred takmer plným hľadiskom prešli turnajom bez väčších problémov minuloroční oblastní majstri kategórie prípravka, futbalisti Banskej Štiavnice.

Rozdelenie účastníkov do skupín - skupina A: MFK Žarnovica, MFK Nová Baňa “A”, TJ PS Hliník nad Hronom, OŠK Hodruša-Hámre; skupina B: FK Sitno Banská Štiavnica, FK Vyhne, OŠK Stará Kremnička, MFK Nová Baňa “B”

VÝSLEDKY:

Skupina A:
ŽARNOVICA - HODRUŠA-HÁMRE            4 : 0
Góly: Bartfay 2, Lászlo, Müller

NOVÁ BAŇA “A” - HLINÍK NAD HRONOM        5 : 2
Góly: S. Ďurkov 3, Jakub Jánošov, Valentovič - S. Kollár, Sedliak

HODRUŠA-HÁMRE - HLINÍK NAD HRONOM    0 : 5
Góly: Jasenák 2, Terek 2, Sedliak

ŽARNOVICA - NOVÁ BAŇA “A”                1 : 1
Góly: Müller - S. Ďurkov

NOVÁ BAŇA “A”- HODRUŠA-HÁMRE            7 : 1
Góly: S. Ďurkov 4, Jakub Jánošov 2, Valentovič - Weis

HLINÍK NAD HRONOM - ŽARNOVICA        0 : 4
Góly: Lászlo 2, Müller 2

1. Nová Baňa "A" 3 2 1 0 13:4 7
2. Žarnovica 3 2 1 0 9:1 7
3. Hliník nad Hronom 3 1 0 2 7:9 3
4. Hodruša-Hámre 3 0 0 3 1:16 0


Skupina B:
BANSKÁ ŠTIAVNICA - NOVÁ BAŇA “B”        13 : 0
Góly: S. Hanzlík 4, Blaško 2, Pastier 2, F. Hanzlík 2, Farkaš, Dobák, Kočtúch

VYHNE - STARÁ KREMNIČKA                5 : 0
Góly: Hrnčiar 3, Žabenský, Kriváň

NOVÁ BAŇA “B” - STARÁ KREMNIČKA        0 : 6
Góly: Melichar 3, Nárožný, Rigo, M. Žilinský

BANSKÁ ŠTIAVNICA - VYHNE                2 : 0
Góly: Dobák, S. Hanzlík

VYHNE - NOVÁ BAŇA “B”                6 : 0
Góly: Hrnčiar 4, Kriváň, Vaneková

STARÁ KREMNIČKA - BANSKÁ ŠTIAVNICA        1 : 6
Góly: Rigo - S. Hanzlík 2, Hanzlíková 2, Dobák, F. Hanzlík

1. Banská Štiavnica 3 3 0 0 21:1 9
2. Vyhne 3 2 0 1 11:2 6
3. Stará Kremnička 3 1 0 2 7:11 3
4. Nová Baňa "B" 3 0 0 3 0:25 0


Stretnutie o 7. miesto:
HODRUŠA-HÁMRE - NOVÁ BAŇA “B”            3 : 3   (3:2 na penalty)
Góly: Holý 2, Weis - Ďurček, Rajnoha, Šediansky

Stretnutie o 5. miesto:
HLINÍK NAD HRONOM - STARÁ KREMNIČKA    7 : 1
Góly: Jasenák 2, Terek 2, Demko, J. Kollár, Sedliak - Rigo

Stretnutie o 3. miesto:
ŽARNOVICA - VYHNE                    1 : 1   (5:4 na penalty)
Góly: Melicherčík - Kriváň

Finále - stretnutie o 1. miesto:
NOVÁ BAŇA “A” - BANSKÁ ŠTIAVNICA        0 : 5
Góly: S. Hanzlík 2, Dobák, Hanzlíková, Kočtúch


Konečné poradie Zimného halového turnaja prípraviek ObFZ Žiar nad Hronom 2018:
1. FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA
2. MFK NOVÁ BAŇA “A”
3. MFK ŽARNOVICA
4. FK VYHNE
5. TJ PS HLINÍK NAD HRONOM
6. OŠK STARÁ KREMNIČKA
7. OŠK HODRUŠA-HÁMRE
8. MFK NOVÁ BAŇA “B”

Najlepší strelci turnaja: Samuel Hanzlík (FK Sitno Banská Štiavnica) 9 gólov, Sebastián Ďurkov (MFK Nová Baňa “A”) 8, Patrik Hrnčiar (FK Vyhne) 7

Najlepší brankár turnaja: Jakub Marko (FK Sitno Banská Štiavnica)

Hrací čas stretnutí bol 1 x 13 minút

Zoznamy hráčov účastníkov turnaja:

FK Sitno Banská Štiavnica: Jakub Marko, Aleš Farkaš, Marco Buzalka, Filip Blaško, Dávod Pastier, Tobiáš Truban, Miroslav Dobák, Samuel Matej Kočtúch, Kristián Kollár, Samuel Hanzlík, Ema Hanzlíková, Filip Hanzlík; tréner Pavel Hanzlík, vedúci družstva Miroslav Dobák

MFK Nová Baňa “A”: Sebastián Ďurkov, Richard Halabuk, Ján Janošov, Jakub Jánošov, Samuel Pauček, Dominik Šály, Štefan Valentovič; tréner Dušan Šipikal, vedúca družstva Anna Halabuková

MFK Žarnovica: Peter Garaj, Patrik Melicherčík, Marek Bartfay, Matúš Herko, Ján Lászlo, Samuel Müller, Matej Nemec, Matúš Suja; tréner Ratibor Kopčák

FK Vyhne: Patrik Reguly, Adam Griglák, Samuel Žabenský, Christian Procner, Martina Vaneková, Patrik Hrnčiar, Adrián Sliva, Erik Kriváň, Erik Brodniansky; tréner Milan Hrnčiar, asistent trénera Cyril Žabenský

OŠK Stará Kremnička: Šimon Michal Nárožný, Adam Bugár, Kevin Abrahám, Dominik Rigo, Jozef Melichar, Marek Žilinský, Matej Poliak, Jakub Žilinský, Mário Žbirka, Patrik Gašpar; tréner Peter Poliak

TJ PS Hliník nad Hronom: Kristián Greško, Ján Kollár, Denis Demko, Adam Jasenák, Samuel Kollár, Peter Herda, Samuel Sedliak, Šimon Ďurian, Sofia Jakušová, Juraj Terek;, tréner Vladimír Pilnik, vedúci družstva Juraj Terek

OŠK Hodruša-Hámre: Alex Holý, Matúš Bartoš, Matias Černák, Alex Holka, Oliver Ološtiak, David Karásek, Marek Mladoň, Jakub Weis; tréner Rudolf Gajdošík, asistent trénera Bohuš Sládeček

MFK Nová Baňa “B”: Marek Benčúrik, Patrik Benčúrik, Kristián Búry, Frederik Ďurček, Jakub Ďurkov, Peter Kôpka, Dávid Müller, Miroslav Pavlove, Dávid Rajnoha, Leo Šediansky, Matúš Škvarka, Filip Valachovič, Juraj Zigo; tréner Pavol Budinský

 

Text: Tomáš Gemza, foto: Tomáš Gemza, Vladimír Ďurian

Prečítané: 155x