Eshop SFZ je tu pre vás! Vyčerpajte štátnu dotáciu čím skôr
13.11.2017, Tomáš Gemza

Eshop SFZ je tu pre vás! Vyčerpajte štátnu dotáciu čím skôr

Eshop SFZ sa nachádza na adrese https://eshop.futbalsfz.sk. Žiadame touto cestou kluby, aby si pred použitím eshopu pozorne prečítali návody nižsie, ktoré pripravili pracovníci SFZ, aby sa minimalizovalo množstvo otázok.

 

Sú to hlavne:
https://eshop.futbalsfz.sk/registracia-osobneho-konta
https://eshop.futbalsfz.sk/nakup-za-kredit
Taktiež dávame do pozornosti metodické usmernenie:
https://eshop.futbalsfz.sk/metodicke-usmernenie-k-nakupu-za-kredit
Úhrada delegovaných osôb kreditom:
https://eshop.futbalsfz.sk/uhrada-delegovanych-osob-kreditom 
Usmernenie k čerpaniu PHM za kredity:
Natankované PHM by sa malo minúť posledným oficiálnym zápasom mládeže v roku 2017, vedeného v ISSF systéme, v množstve, ktoré zodpovedá najazdeniu možných kilometrov na zápasy mládeže od 1.10.2017 do posledného oficiálneho zápasu mládeže klubu v roku 2017, vedeného v ISSF systéme. PHM budete ďalej môcť “nabíjať” na karty, ale už nie za kredity, ale za platbu platobnou kartou na eshope. Dňa 01.12.2017 to bude zmenené priamo v eshope. SFZ to priamo kontrolovať nebude, dôverujeme klubom, avšak z dôvodu akejkoľvek budúcej kontroly ministerstva alebo iných orgánov je nevyhnutné dodržiavať vyššie uvedené skutočnosti. Na budúci rok by mali kluby dostať kredity ešte pred začiatkom sezóny, aby ich vedeli plnohodnotne čerpať, o čom budú kluby včas informované.

Upozorňujeme touto cestou FK, že kredit sa nedá preniesť do roku 2018 a je potrebné ho vyčerpať, vrátane kreditu na PHM kartách, do konca roku 2017. V opačnom prípade bude SFZ nútený nevyčerpaný kredit (peniaze) vrátiť do štátnej pokladnice.

Kontaktnou osobou na SFZ pre eshop je Branislav Jelok, mobil 0903 455 470

Prečítané: 514x