Halový turnaj žiakov: Suverénna Banská Štiavnica
05.03.2018, Tomáš Gemza

Halový turnaj žiakov: Suverénna Banská Štiavnica

Už tretí ročník halového turnaja žiakov ObFZ Žiar nad Hronom sa uskutočnil v sobotu 3. marca 2018 v telocvični Strednej odbornej školy Žarnovica.

V porovnaní s vlaňajškom stúpol záujem o turnaj z radov účastníkov oblastných majstrovstiev. Naopak, z účastníkov regionálnych súťaží sa do turnaja prihlásila len Banská Štiavnica. Práve chlapci spod Sitna sa tak automaticky stali jasnými favoritmi na celkové víťazstvo. Tento predpoklad naplnili do bodky, keď základnou skupinou prešli ako nôž maslom a po finálovom stretnutí sa tešili z prvenstva na turnaji.

Rozdelenie účastníkov do skupín - skupina A: FK Sitno Banská Štiavnica, TJ Štart Prenčov, TJ Družstevník Lovčica-Trubín, OŠK Stará Kremnička; skupina B: OŠK Lutila, OŠK Hodruša-Hámre, TJ PS Hliník nad Hronom, TJ Prestavlky

VÝSLEDKY:

Skupina A:
Banská Štiavnica - Stará Kremnička    4 : 0

Prenčov - Lovčica-Trubín            5 : 0

Stará Kremnička - Lovčica-Trubín        5 : 3

Banská Štiavnica - Prenčov            5 : 0

Prenčov - Stará Kremnička            1 : 3

Lovčica-Trubín - Banská Štiavnica        2 : 8

1. Banská Štiavnica 3 3 0 0 17:2 9
2. Stará Kremnička 3 2 0 1 8:8 6
3. Prenčov 3 1 0 2 6:8 3
4. Lovčica-Trubín 3 0 0 3 5:18 0


Skupina B:
Lutila - Prestavlky                4 : 0

Hodruša-Hámre - Hliník nad Hronom    6 : 0

Prestavlky - Hliník nad Hronom        3 : 3

Lutila - Hodruša-Hámre            0 : 0

Hodruša-Hámre - Prestavlky        6 : 1

Hliník nad Hronom - Lutila            2 : 5

1. Hodruša-Hámre 3 2 1 0 12:1 7
2. Lutila 3 2 1 0 9:2 7
3. Hliník nad Hronom 3 0 1 2 5:14 1
4. Prestavlky 3 0 1 2 4:13 1


Stretnutie o 7. miesto:
Lovčica-Trubín - Prestavlky        4 : 0

Stretnutie o 5. miesto:
Prenčov - Hliník nad Hronom        0 : 0   (3:2 na penalty)

Stretnutie o 3. miesto:
Stará Kremnička - Lutila            1 : 4

Finále - stretnutie o 1. miesto:
Banská Štiavnica - Hodruša-Hámre    3 : 1


Konečné poradie Zimného halového turnaja žiakov ObFZ Žiar nad Hronom 2018:
1. FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA
2. OŠK HODRUŠA-HÁMRE
3. OŠK LUTILA
4. OŠK STARÁ KREMNIČKA
5. TJ ŠTART PRENČOV
6. TJ PS HLINÍK NAD HRONOM
7. TJ DRUŽSTEVNÍK LOVČICA-TRUBÍN
8. TJ PRESTAVLKY

Najlepší strelci turnaja: Timotej Bartoš (FK Sitno Banská Štiavnica) 9 gólov, Adam Valovič (FK Sitno Banská Štiavnica) 8, Zuzana Nina Nárožná (OŠK Stará Kremnička) a Peter Suchý (TJ Štart Prenčov) po 5

Stretnutia rozhodoval Michal Považan

Hrací čas stretnutí bol 1 x 15 minút

Kádre účastníkov turnaja:

FK Sitno Banská Štiavnica: Adrian Šimo, Adam Binder, Adam Valovič, Timotej Bartoš, Matej Žarnovičan, Šimon Hikl, Juraj Jurica, Branislav Kališek, Matúš Červenák, Filip Kniebügl; tréner Ľuboš Chochlík, vedúca družstva Petra Šimová

OŠK Hodruša-Hámre: Dominik Šuška, Ernest Goral, Gabriel Tóth, Jozef Červík, Jozef Šarközi, Marius Vlačuha, Martin Ciglan, Samuel Arvay, Adam Mesiarik; tréneri Róbert Romanec a Július Frim, vedúci družstva Rudolf Gajdošík

OŠK Lutila: Jakub Vittek, Denis Šarközi, Samuel Hrmo, Jakub Marcibál, Adam Šuster, Matej Bouda, Samuel Pacher, Marek Krupa, Adrián Kukučka, Simon Červenec, René Goral, Patrik Protuš; tréner Roman Majer

OŠK Stará Kremnička: Matúš Macho, Roman Kriváň, Kevin Abrahám, Domink Rigo, Andrej Šimko, Adam Bugár, Kristián Beník, Šimon Michal Nárožný, Jozef Melichar, Matej Melichar, Zuzana Nina Nárožná; tréneri Filip Mezei a Peter Poliak

TJ Štart Prenčov: Ondrej Šulek, Marek Chovan, Emma Ľuptáková, Marian Remeň, Matúš Ryznár, Peter Suchý, Dominika Ľuptáková; tréner Andrej Chovan

TJ PS Hliník nad Hronom: Bystrík Bajnok, Christián Blaho, Patrik Cabánik, Peter Cabánik, Michal Cabánik, Juraj Hanzel, Martin Helebrandt, Marek Kmeť, Richard Krajči, Štefan Mikuláš, Adam Toráč, Vladimír Vallo, Samuel Zimerman; tréner Dominik Palkovič

TJ Družstevník Lovčica-Trubín: Adam Aydin, Boris Benko, Maksym Dupyn, Stephanie Hrúzová, Lukáš Polách, Leo Podoba, Urban Stajník, Joel Sklenka, Natanael Sklenka, Daniel Štroffek, Daniel Tatar; tréner Štefan Hric

TJ Prestavlky: Jakub Zajac, Roman Lalák, Adam Dolnický, Aleš Abrahám, Marek Meliš, Urban Beňo, Petra Beňová, Vanesa Hanusová, Radka Mališová, Kristína Baniariová, Viktória Koková, Vlasta Galbavá, Karolína Pošteková; tréneri Ludovít Král a Jakub Haring

Prečítané: 125x