Turnaju mladších prípraviek dominovalo Pohronie
15.03.2019, Tomáš Gemza

Turnaju mladších prípraviek dominovalo Pohronie

15.03.2019, Tomáš Gemza
Premiérový Zimný halový turnaj prípraviek U9 usporiadal ObFZ Žiar nad Hronom v nedeľu 10. marca 2019. Podujatia sa zúčastnio 6 družstiev, okrem štyroch zo žiarskeho regiónu aj mladšie prípravky z Levíc a Pukanca.

Keďže Hliník nad Hronom sa z turnaja na poslednú chvíľu odhlásil, nahradila ho U9-tka FK Pohronie, ktorá má už skúsenosti z väčších turnajov. To sa prejavilo v celom priebehu, keď zverenci Michala Fabiana nenašli na zimnom pohári premožiteľa. Druhé miesto obsadili Levice U8 a tretie Banská Štiavnica.

 

ZIMNÝ HALOVÝ TURNAJ PRÍPRAVIEK U9 O POHÁR ObFZ ŽIAR NAD HRONOM:


Účastníci:

MFK Nová Baňa

OŠK Brehy

FK Sitno Banská Štiavnica

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

FK Slovan Levice U8

TJ Tatran Pukanec


Výsledky:

NOVÁ BAŇA - PUKANEC 4:2

BREHY - LEVICE 0:4

BANSKÁ ŠTIAVNICA - POHRONIE 1:3

NOVÁ BAŇA - BREHY 1:0

PUKANEC - POHRONIE 0:4

LEVICE - BANSKÁ ŠTIAVNICA 1:0

BREHY - PUKANEC 2:2

BANSKÁ ŠTIAVNICA - NOVÁ BAŇA 2:0

POHRONIE - LEVICE 2:0

BREHY - BANSKÁ ŠTIAVNICA 0:0

PUKANEC - LEVICE 2:1

NOVÁ BAŇA - POHRONIE 1:3

BANSKÁ ŠTIAVNICA - PUKANEC 3:0

POHRONIE - BREHY 7:0

LEVICE - NOVÁ BAŇA 2:0

1. POHRONIE

5

5

0

0

19:2

15

2. LEVICE

5

3

0

2

8:4

9

3. BANSKÁ ŠTIAVNICA

5

2

1

2

6:4

7

4. NOVÁ BAŇA

5

2

0

3

6:9

6

5. PUKANEC

5

1

1

3

6:14

4

6. BREHY

5

0

2

3

2:14

2

Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Patrik Zajac z Banskej Štiavnice, za najlepšieho brankára Samuel Turčok z Pukanca a najlepším strelcom sa stal Dominik Molnár z Pohronia.


Za najužitočnejších hráčov svojich družstiev boli navyše vyhlásení Martin Budinský z Novej Bane, Ahmad El Namnam z Brehov a Daniel Plecho z Levíc.


SÚPISKY ÚČASTNÍKOV:

FK POHRONIE: Vratko Repiský, Peter Doležal, Marko Ivan, Andrej Goral, Dominik Molnár, Filip Kútik, Adam Kollár, Pavol Sigety, Samuel Snopko, tréner Michal Fabian

FK SLOVAN LEVICE: Martin Gazdig, Roman Ťažký, Oliver Madula, Daniel Plecho, Martin Hudec, Simon Pajerský, Lukáš Forgáč, Ján Krištof, Kristián Ješko, tréner Roman Ťažký, asistent Branislav Bogár

FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA: Martin Kovár, Viktor Šemoda, Viktor Blaško, Patrik Zajac, Matúš Baniar, tréner Ľuboš Chochlík

MFK NOVÁ BAŇA: Peter Maruška, Vladko Suchý, Bruno Šediansky, Timon Tužinský, Patrik Halaj, Adrián Budinský, Martin Budinský, Juraj Zigo, tréner Marek Guláš

TJ TATRAN PUKANEC: Samuel Turčok, Lukas Oliver Címer, Maťko Sendrey, Jakub Foltán, Branislav Bosiak, Lukáš Kúdela, Marek Repiský, Filipko Tkaczik, Samuel Hošťák, Lukáš Rádik, Markus Ratuľovský, Adam Kabát, Miško Petržel, Marek Fabian, tréner Žigo Pindeš, asistentka Eva Bosiaková, vedúci Juraj Mlynárik

OŠK BREHY: Hana Mária Adamcová, Oliver Brodziansky, Ahmad El Namnam, Maximilián Foltán, Erik Gápel, Martin Majerčík, Petra Muchová, Martina Predmeská, Tomáš Tomčáni, Adam Suchý


Text: Tomáš Gemza, foto: Tomáš Gemza, Andrej Matonok, Zdenko Považan

Prečítané: 233x