24.02.2020, Tomáš Gemza

Zimným halovým majstrom prípraviek Nová Baňa

24.02.2020, Tomáš Gemza
Oblastný futbalový zväz Žiar nad Hronom usporiadal v nedeľu 23. februára 2020 už šiesty ročník Zimného halového turnaja prípraviek U11 o Pohár ObFZ Žiar nad Hronom.

Na zimné majstrovstvá oblasti kategórie U11 sa prihlásilo deväť tímov, účastníkov Oblastných majstrovstiev U11. Organizátori ich rozdelili do troch základných skupín po 3 družstvá, následne sa tímy na tretích miestach základných skupín stretli v skupine o 7. - 9. miesto, tímy z druhých miest základných skupín v skupine o 4. - 6. miesto a víťazi základných skupín vo finálovej skupine o neoficiálneho zimného majstra ObFZ Žiar nad Hronom kategórie U11. Stretnutia sa hrali 1 x 10 minút, rozhodoval Ján Matonok.

image

Turnaj úplne zaslúžene ovládli hráči MFK Nová Baňa “A”. Druhé miesto obsadil Župkov a tretie Pohronie, ktoré na turnaji štartovalo s kategóriou U10. Všetky družstvá si však zaslúžia pochvalu za snahu a diváci, väčšinou z radov rodičov, za vynikajúcu atmosféru podujatia.


VÝSLEDKY:


Skupina A:

MFK Nová Baňa “B” - FK Sitno Banská Štiavnica 0 : 4

Góly: Ivanič 2, Zajac, vlastný


TJ Partizán Župkov - MFK Nová Baňa “B”  2 : 0

Góly: Fusatý, Tomáš


FK Sitno Banská Štiavnica - TJ Partizán Župkov 0 : 2

Góly: Repiský 2


1. ŽUPKOV   2 2 0 0 4:0  6

2. BANSKÁ ŠTIAVNICA 2 1 0 1 4:2  3

3. NOVÁ BAŇA “B”  2 0 0 2 0:6  0


Skupina B:

OŠK Hodruša-Hámre - FK Vyhne   1 : 1

Góly: Gajdošík - vlastný


MFK Nová Baňa “A” - OŠK Hodruša-Hámre  2 : 0

Góly: Rajnoha 2


FK Vyhne - MFK Nová Baňa “A”   1 : 8

Góly: Husáriková - F. Ďurček 4, Valachovič 2, Müller, M. Budinský


1. NOVÁ BAŇA “A”  2 2 0 0 10:1  6

2. HODRUŠA-HÁMRE  2 0 1 1 1:3  1

3. VYHNE   2 0 1 1 2:9  1


Skupina C:

MFK Žarnovica - ŠKF Kremnica   0 : 0


FK Pohronie - MFK Žarnovica   3 : 2

Góly: Gordulič 2, Renčo - Vuong, Garaj


ŠKF Kremnica - FK Pohronie    0 : 5

Góly: Renčo 2, Repiský, A. Ivan, Letava


1. POHRONIE   2 2 0 0 8:2  6

2. ŽARNOVICA  2 0 1 1 2:3  1

3. KREMNICA   2 0 1 1 0:5  1



Skupina o 7. - 9. miesto:

MFK Nová Baňa “B” - FK Vyhne   0 : 0


FK Vyhne - ŠKF Kremnica    0 : 2

Góly: Mecele 2


ŠKF Kremnica - MFK Nová Baňa “B”  0 : 0


7. KREMNICA   2 1 1 0 2:0  4

8. NOVÁ BAŇA “B”  2 0 2 0 0:0  2

9. VYHNE   2 0 1 1 0:2  1


Skupina o 4. - 6. miesto:

FK Sitno Banská Štiavnica - OŠK Hodruša-Hámre 0 : 3

Góly: Červík 2, Černický


OŠK Hodruša-Hámre - MFK Žarnovica  0 : 2

Góly: Vuong, Garaj


MFK Žarnovica - FK Sitno Banská Štiavnica  0 : 2

Góly: Buzalka, Psotný


4. HODRUŠA-HÁMRE  2 1 0 1 3:2  3

5. ŽARNOVICA  2 1 0 1 2:2  3

6. BANSKÁ ŠTIAVNICA 2 1 0 1 2:3  3


Skupina o 1. - 3. miesto:

TJ Partizán Župkov - MFK Nová Baňa “A”  0 : 3

Góly: F. Ďurček 2, Rajnoha


MFK Nová Baňa “A” - FK Pohronie   0 : 0


FK Pohronie - TJ Partizán Župkov   0 : 1

Gól: Slaný


1. NOVÁ BAŇA “A”  2 1 1 0 3:0  4

2. ŽUPKOV   2 1 0 1 1:3  3

3. POHRONIE   2 0 1 1 0:1  1


KONEČNÉ PORADIE ZIMNÉHO HALOVÉHO TURNAJA ObFZ ZH U11 2020:

1. MFK NOVÁ BAŇA “A”

2. TJ PARTIZÁN ŽUPKOV

3. FK POHRONIE

4. OŠK HODRUŠA-HÁMRE

5. MFK ŽARNOVICA

6. FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA

7. ŠKF KREMNICA

8. MFK NOVÁ BAŇA “B”

9. FK VYHNE


Najlepším strelcom turnaja sa so 6 gólmi stal Frederik Ďurček (MFK Nová Baňa). Za najlepšieho hráča turnaja bol vyhlásený Ronald Repiský (TJ Partizán Župkov), za najlepšieho brankára Samuel Neuschl (ŠKF Kremnica).


SÚPISKY ÚČASTNÍKOV:

MFK NOVÁ BAŇA “A”: Samuel Pacalaj, Filip Valachovič, Dávid Müller, Dávid Rajnoha, Frederik Ďurček, Martin Budinský, tréner Nikola Milošević

TJ PARTIZÁN ŽUPKOV: Marek Fischer, Marek Fekete, Dávid Ďurkov, Štefan Tomáš, Tomáš Slaný, Sebastián Tekeli, Lukáš Fusatý, Ronald Repiský, tréner Rudolf Repiský, asistent trénera Peter Hlavačka

FK POHRONIE: Matej Ďuríček, Marko Ivan, Jakub Letava, Tomáš Stemnický, Vratko Repiský, Richard Renčo, Timotej Gordulič, Adam Ivan, tréner Vladimír Číž

OŠK HODRUŠA-HÁMRE: Miroslav Gajdošík, Oliver Ološtiak, Ľubomír Sliacky, Dominik Haučo, Jaroslav Červík, Marek Mladoň, Alex Černický, tréner Miroslav Gajdošík

MFK ŽARNOVICA: Aleš Ďatko, Tomáš Prutkay, Peter Garaj, Samuel Bakoš, Martin Lošonský, Marcos Vuong, Michal Bartfay, tréner Ratibor Kopčák, asistent trénera Peter Garaj

FK SITNO BANSKÁ ŠTIAVNICA: Jakub Škoda, Matúš Baniar, Šimon Psotný, Martin Kovár, Patrik Zajac, Jakub Ivanič, Viktor Blaško, Martin Zorvan, Marco Buzalka, Benjamín Sládek, tréner Pavel Hanzlík

ŠKF KREMNICA: Samuel Neuschl, Simon Komora, Dávid Bohuš, Braven Korsch, Martin Gomboš, Viktor Gomboš, Peter Ďurica, Lukáš Adamec, Dávid Mecele, Daniel Krumlovský, tréner Mikuláš Urgela, asistent trénera Martin Rusín

MFK NOVÁ BAŇA “B”: Leo Šediansky, Viktória Forgáčová, Adam Čunderlík, Patrik Ziman, Miroslav Pavlov, Paulína Valachovičová, Juraj Zigo, tréner Martin Lenard

FK VYHNE: Andrej Sliva, Natália Vaneková, Martina Vaneková, Adam Griglák, Róbert Steklý, Karolína Benčová, Tatiana Husáriková, Adam Majzlán, Šimon Truban, tréner Michal Truban, vedúca družstva Martina Kralovičová


image


Text a foto: Tomáš Gemza

Prečítané: 188x