Live center
24.11.2019 13:30   o 4d17h20m34s
21.03.2020 15:00   o 4mes1d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
28.03.2020 15:00   o 4mes8d18h50m34s
28.03.2020 15:00   o 4mes8d18h50m34s
29.03.2020 15:00   o 4mes9d18h50m34s
29.03.2020 15:00   o 4mes9d18h50m34s
29.03.2020 15:00   o 4mes9d18h50m34s
29.03.2020 15:00   o 4mes9d18h50m34s
29.03.2020 15:00   o 4mes9d18h50m34s
04.04.2020 15:30   o 4mes15d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
05.04.2020 15:30   o 4mes16d19h20m34s
11.04.2020 15:30   o 4mes22d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
12.04.2020 15:30   o 4mes23d19h20m34s
18.04.2020 16:00   o 4mes29d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
19.04.2020 16:00   o 4mes30d19h50m34s
25.04.2020 16:00   o 5mes5d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
26.04.2020 16:00   o 5mes6d19h50m34s
03.05.2020 16:30   o 5mes13d20h20m34s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
15. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
29. kolo
30. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
Výsledky 30. kolo22.03.2020
ŠK Slaská
Do zápasu ostáva
4mes1d18h50m34s
21.03.2020 15:00
TJ Tatran Bzenica
21.03.2020 15:00   o 4mes1d18h50m34s
OŠK Lutila
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
FK Sitno Banská Štiavnica B
(odstúpené)
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
TJ Sokol Trnavá Hora
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
TJ Družstevník Janova Lehota
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
TJ PS Hliník nad Hronom
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
TJ Inter Horná Ves
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
OŠK Brehy
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
TJ Družstevník Lovčica - Trubín
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
OŠK Hodruša - Hámre
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
TJ Sokol Tekovská Breznica
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
OFK Štart Prenčov
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
TJ Partizán Veľká Lehota
TJ Partizán Veľká Lehota
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
TJ Sokol Repište
Do zápasu ostáva
4mes2d18h50m34s
22.03.2020 15:00
ŠK Voznica
22.03.2020 15:00   o 4mes2d18h50m34s
Tabuľka VI. liga DOUBLE STAR BET ObFZ ZH
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ PS Hliník nad Hronom 15 11 2 2 42:20 35 16 8 0
2 TJ Sokol Repište 15 10 4 1 51:6 34 15 7 0
3 OŠK Brehy 14 9 3 2 37:15 30 14 9 0
4 ŠK Voznica 15 9 3 3 39:20 30 13 9 0
5 OŠK Lutila 15 9 1 5 35:21 28 12 1 0
6 TJ Inter Horná Ves 14 9 0 5 45:17 27 11 6 0
7 OŠK Hodruša - Hámre 15 7 3 5 27:22 24 10 21 0
8 OFK Štart Prenčov 15 7 2 6 41:39 23 9 2 0
9 TJ Sokol Tekovská Breznica 15 6 2 7 31:36 20 8 -7 0
10 TJ Družstevník Lovčica - Trubín 15 6 2 7 26:34 20 7 -4 0
11 TJ Tatran Bzenica 15 5 3 7 17:26 18 6 -6 0
12 TJ Družstevník Janova Lehota 15 4 1 10 27:44 13 5 -11 0
13 ŠK Slaská 15 2 3 10 14:49 9 4 -9 0
14 TJ Partizán Veľká Lehota 15 2 0 13 21:50 6 3 -21 0
15 TJ Sokol Trnavá Hora 14 0 1 13 9:63 1 2 -20 0
16 FK Sitno Banská Štiavnica B(odstúpené) 0 0 0 0 0:0 0 1 0 0
Pozn.: TJ Sokol Tekovská Breznica má 1 kontumačnú prehru, TJ Partizán Veľká Lehota má 1 kontumačnú prehru. Pozn.: FK Sitno Banská Štiavnica "B" sa zo súťaže odhlásil 08.08.2019 (znenie RS ObFZ ZH 2019/2020 čl. XI/8: V prípade, ak sa jedno alebo viac družstiev odhlási z najvyššej oblastnej súťaže (VI. liga) po vyžrebovaní, resp. v priebehu súťaže, alebo bude vylúčené zo súťaže podľa čl. 12 SP v jesennej časti súťaže, resp. po jej skončení (najneskôr však 15.12.2019), stáva sa, okrem týchto družstiev, povinne zostupujúcim aj družstvo, ktoré v konečnej tabuľke VI. ligy obsadí najnižšiu priečku z družstiev, ktoré súťaž riadne dokončili.)